KONST / Litografier / Litografi 15617055
nr 1561 7055
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 146/290 78, daterad mm: 21x24cm, yttermått inklusive ram: 52x42cm
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
måndag 4 september 2023
kl 19:28:08
Ulf Wahlberg
Läs mer om Ulf Wahlberg